Bakugan

Bakugan

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-07-19 11:58:21

Bili

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-19
Posty: 92
Punktów :   

Przygody

Po rejestracji i założeniu sobie KP wchodzimy w ,,Ogłoszenia" --> ,,Przygoda" i prosimy o przydzielenie do miasta. Po przydzieleniu należy napisać posta w mieście do którego jesteśmy przydzieleni, więc wchodzimy w ,,Miasta" --> ,,Miasto (do którego jesteście przydzieleni)". Piszecie swojego pierwszego posta w tym mieście.

Przykład
Szedłem po ulicy. Strasznie mi się nudziło, więc wpadłem na pomysł wybrania się do sklepu. Jednak zrezygnowałem, gdyż było strasznie gorąco i nie chciało mi się tam iść. Siadłem na ławce pod drzewem i wypoczywałem. Oczekiwałem że ktoś przyjdzie i do mnie zagada.
(Ten tekst nie może znaleźć się w żadnym miejscu, gdyż będzie to niedozwolone kopiowanie!)

Po napisaniu posta czekamy aż ktoś coś napisze lub odpowie. Jeśli nikt nic nie pisze możesz napisać że przenosisz się w inne miejsce używając skrótu ZT --> miejsce do którego idziesz np. ZT --> Las (ZT - Z tematu)

Przykład
Znudziło mi się czekanie. Co prawda było gorąco ale nie miałem co robić, więc ruszyłem do lasu by tam odpocząć. ,,Może tam kogoś znajdę" - powiedział w myślach i ruszył w stronę lasu.
-Bynajmniej w lesie będzie chłodniej.
ZT --> Las

Legenda
,, tekst " - piszemy tak gdy nasza postać o czymś myśli. Po prostu są to myśli naszej postaci.
tekst [/ b] - pogrubioną czcionką piszemy wypowiedzi naszej postaci (wszystko ma być łącznie żeby wyszła pogrubiona czcionka).
ZT --> (miejsce do którego idziemy) - piszemy tak jeśli przenosimy się z jednej lokacji do drugiej.

Wypowiedzi naszych postaci nie mogą być krótsze niż 3 linijki. Jeśli nie macie pomysłu co napisać żeby wypowiedź była dłuższa nic nie piszcie albo użyjcie większej połowy mózgu

[b]UWAGA!!!
Przemieszczanie się między lokacjami zajmuje 15min.

Przykład
Jesteśmy w mieście a idziemy do lasu piszemy:
ZT --> Las i dopiero po 15min. piszemy posta w lesie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.symbian.pun.pl www.lastbk.pun.pl www.harab-serapel.pun.pl www.polacypisces.pun.pl www.gq.pun.pl